Кошик
Немає відгуків, додати
ADATUM.UA
+380664831365
+380664831365
+380732328861

Маска зварювальника WH601 (Black)

  • Очікується
  • Код: 25-1926

810 грн.

+380664831365
  • +380732328861
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
Маска зварювальника WH601 (Black)
Маска зварювальника WH601 (Black)Очікується
810 грн.
+380664831365
  • +380732328861

Опис

Зварювальна маска одне з основних засобів індивідуального захисту зварника, завдання якого уберегти очі від пошкоджень, таких як запалення рогівки або опік сітківки, а також щоб захистити обличчя і шию від впливу ультрафіолету і високої температури. У процесі зварювання палаюча зварювальна дуга може завдати ушкодження шкіри у вигляді опіків, а також призвести до втрати зору, тому робота без зварювального маски неприпустима. В основі пристрою зварювальних масок лежить один загальний принцип. За захист обличчя та шиї від впливу механічних і температурних впливів відповідає легкий і міцний пластиковий шолом. У той же час очам потрібна посилений захист від концентрованого ультрафіолетового і теплового випромінювання. За захист очей відповідає світлофільтр, який знижує світлову навантаження до допустимих значень. У найбільш простому варіанті у світлофільтру одна ступінь затемнення – це фактично затонированное скло, а у більш складних моделях масок світлофільтр автоматично темніє в процесі роботи до потрібного рівня і це вже не скло, а складний оптико-електронний прилад.

Маску з автоматично затемнюємbv світлофільтром (ADF англ.) ще називають маска хамелеон. Щоб правильно підібрати маску і вирішити, який саме тип фільтра вам потрібен, враховуйте, як часто проводяться зварювальні роботи і який вид зварювання переважає. На голові маска кріпиться за допомогою оголов'я, яке регулюється під розмір голови конкретної людини. Щоб працювати було зручно, наголов'я роблять з легкого і еластичного пластику, в зоні лоба розташовується м'яка підкладка для зниження тиску на шкіру і поглинання поту в процесі роботи.

Зварювальна маска WH-601 Black - це маска-хамелеон, тобто для захисту очей встановлений автоматично затемняється світлофільтр, а не тоноване скло. Управління маскою плавне, розташоване в основному на картриджі світлофільтра, назовні (на ліву сторону маски) винесено тільки управління рівнем затемнення поєднане з перемикачем в режим шліфування. Для виявлення початку зварювання встановлені два незалежних сенсора, розташовані внизу під оглядовим вікном. Харчування маски здвоєне – основна сонячна батарея і для підстраховки змінна Li-Mn. Корпус з легкого міцного пластику. Конструкція і виконання світлофільтру забезпечують точну передачу кольорів, а також хороший огляд зони зварювання та індикаторів зварювального апарату. Вибір рівня затемнення дозволяє використовувати шолом при різних видах зварювання, а також при різанні або шліфуванні.

Маска виконана в класичному чорному кольорі, якщо потрібна маска з такими ж технічними характеристиками, але в більш цікавою забарвленням, зверніть увагу на маску WH-631 Ghost.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 810 грн.